Proje Uygulama ve Taahhüt Hizmetleri

  • KAYNAK & SATINALMA YÖNETİMİ

.Servis sağlayanın, proje yönetimi tarafından yönetilmesi,performansının değerlendirilmesi bir sonraki projede bu servis sağlayıcı ile çalışma imkanınındeğerlendirilmesini sağlar. DETAM, proje yönetim hizmeti kapsamında, proje ihtiyacı olan malzeme ve hizmetlerin doğru zamanda, doğru fiyat ve sözleşmeler ile tedarik edilmesi hizmetini verir.

  • MODELLEME (3D)

Detam 3 boyutlu modelleme hizmetleri, konsept modelleme ile başlayarak, çok çeşitli ayrıntı ve geliştirme düzeylerini kapsar. Detam bım ekibi, konsept tasarım aşamasında tasarımcılara, ilk tasarım fikirlerini 3d ortamda görselleştirmeye yardımcı olur.

  • MODELLEME VE SIMULASYON (4D)

Detam proje yönetimi 4d modelleme konusunda uzman kadrosuyla, 2 boyutta takibi zor iş programlarını 3 boyutlu model ile iş programı aktivitelerinin entegre edilerek, bir animasyon programı yardımıyla (naviswork) projelere zaman boyutunu ekleyerek projeleri 4 boyutta takip ve kontrol etme imkanı kazandırmaktadır.

  • 2D TO 3D CONVERSION

Detam, talebe uygun 2d çizimleri yapabilecek dünya genelinde, yönetmeliklere ve şartnamelere hakim yetenekli mimar, mühendis ve çizim elemanlarıyla 2d mimari çizim hizmeti sunar.

  • BIM UYGULAMA PLANI

Bım uygulama planı, uluslararası kabul görmüş şablonlar üzerinden; BIM’İN amacı, proje taraflarını ve sorumluluklarını tanımlamayı, toplantı zaman çizelgeleri, hedef tarihler, dosya ve klasör sistemleri, dosya transfer ve paylaşma prosedürlerini belirlemeyi ve ortak bir bım dili üretmeyi hedefler.