VİZYONUMUZ

Başarısı kanıtlanmış Uzmanlık

“Başarısı kanıtlanmış yetenek”, hem başarılı geçmişimizi hem de gıpta edilen Uzman yetenek havuzumuzu ifade eder. Ancak, sürekli yüksek performans için, var olan yeteneklerimizi iki ana alanda geliştirmeliyiz. İlk olarak, Türkiye deki en iyi ve en parlak yetenekleri etkilemeli ve aramıza katmalıyız:

Biz DETAM Patenti altında en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz. İkinci olarak şirket içerisindeki çeşitliliği artırmayı hedefliyoruz; çünkü farklı bakış açıları ve geçmişler yenilikçilik kültürünün anahtarıdır. Bu doğrultuda çok çeşitli yetkinlik ve becerilere sahip olmak için çaba sarf ediyoruz. Amacımız her yıl yeni hedeflere ulaşmaktır.

Müşterilerimize yenilikler sunmak

“Yenilikçilik”, temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize büyük fayda sağlayan sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eder. Bunun anlamı şudur ki; biz bu yenilikleri keşfetmekle kalmayız, aynı zamanda DETAM’ ın İş Sağlığı Güvenliği pazar liderliğini yakalamasını sağlayan en ileri bilgi ve donanıma sahip bir kurum kıstası haline gelmesini sağlarız.

Müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sağlamak

“Rekabet Avantajının anlamı müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını anlıyor olmamızdır. Müşterilerimize, kaliteli ve yüksek maliyet içermeyen, hizmet ve çözümler sunarız. Müşterisinin başarısında katkısı olan ve güvenilir bir iş ortağı olmak için çalışırız.

“Benzersiz”, uzmanlığımızla müşterilerimize diğer İş Sağlığı Güvenliği firmalarının hiçbir zaman sunamayacakları çözümleri sunduğumuzu belirtir. Bu aynı zamanda mükemmelliğe olan bağlılığımızı ve müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları iyi anlamamızın onların rakiplerinden farklı olmasını sağlamasını ifade eder.

MİSYONUMUZ

Yurt İçi ve Yurt Dışı Faaliyetlerimizde, Hız, Esneklik ve Yüksek Kalite Anlayışımızla Rekabet Üstünlüğü Sağlamak ve Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutmaktır.

Genel Müdür

İlker SÜSLÜ