Kaza Riski Yönetimi Hizmetleriyle işletmenizi koruyun

Üretim alanındaki kayma, takılma ve düşmelerden park valesi tarafından hasar gören bir araca kadar, bir işletmenin günlük operasyonlarını altüst edebilecek, hatta uzun vadeli istikrarını tehdit edebilecek potansiyel iddialar sonsuz gibi görünebilir. Neyse ki, uygun şekilde planlanmış ve yürütülen kaza riski yönetimi, bu risklerle ilgili potansiyel etkilerin, kayıpların ve üçüncü taraf eylemlerinin sınırlandırılmasına yardımcı olabilir. DETAM Risk Mühendisliği Kaza profesyonelleri, müşterilerimizin Kaza risklerini ele almalarına yardımcı olacak deneyime ve derin bilgiye sahiptir.

Bize Ulaşın: 444 6 596 | detam@detam.com.tr

Yaralı riski ihtiyaçlarınız için DETAM’ ı seçmenin faydaları

DETAM Risk Mühendisleri, risk yönetimi rehberliklerini sağlayan sektör geçmişlerinden gelmektedir. Dolayısıyla şirketiniz ister petrol üretimi ister filo yönetimi, yeme-içme ve konaklama, üretim veya başka bir sektörde olsun, DETAM daha geniş risk yönetimi stratejilerini tamamlamak üzere o işe ilişkin bilgiden elde edilen iç görüleri getirebilir.

Müşterilerimizle yakın istişarede bulunarak, deneyimlerden, kayıp verilerinden ve yerinde değerlendirmeden yararlanarak bir kuruluş için en etkili risklerin belirlenmesine yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz yalnızca acil operasyonel risklerin giderilmesine yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda verimliliği ve çalışanların elde tutulmasını hedefleyerek daha geniş iş etkilerini desteklemeyi amaçlıyor.

DETAM hangi Kaza Riski Yönetimi Hizmetlerini sağlıyor?

DETAM hizmetleri paketi, sürekli değişen risk ortamının getirdiği zorlukları karşılamak için sürekli olarak gelişmekte ve belirli iş modellerine göre özelleştirilmektedir. Yaralı hizmetleri üç temel odak alanına girmektedir:

İşçi tazminatı

• Ergonomik değerlendirme ve eğitim, şirketlerin MSD (kas-iskelet sistemi bozukluğu) riskini belirlemesine yardımcı olarak veriye dayalı sonuçlardan yararlanıyor.

• Endüstri lideri rehberliğe uygun kontrol seçimini desteklemek için endüstriyel hijyen değerlendirmesi ve danışmanlığı

• Yüksek cirolu sektöre özgü zorlukları desteklemek için özelleştirilmiş Öğrenme yönetimi platformu

Oto

• Bütün model ticari motorlu araçlarda her büyüklükteki filoyu destekleyecek program geliştirme

• Kapsamlı sürücü güvenliği eğitimleri ve oryantasyon stratejileri seçimi

• Yapay zekadan, bildirim engelleme yazılımından ve davranış değiştirme stratejilerinden yararlanan dikkati dağıtan sürücü çözümleri

Genel Sorumluluk

• Tribometri konusunda eğitimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilen kayma, takılma ve düşme çözümleri değerlendirmeleri ve maruz kalma azaltma eğitimi