Sağlık Sigorta Hizmetleri

Öncelikle Neden DETAM Sağlık Sigortasına ihtiyacım var?

DETAM sağlık sigortası yurt içinde ve yurt dışında yaşayan ve çalışan kişiler için tasarlanmıştır.

Dünyanın neresinde olursanız olun sizin ve ailenizin mümkün olan en iyi sağlık hizmetine erişmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Profesyonellere özel esnek ve uygun fiyatlı sigorta sistemimizin diğer sağlık sigortası planlarıyla tıbbi ihtiyaçlarınızın karşılandığından emin olun.

  • İhtiyacım Var mı? – Pek çok insan sağlık hizmetlerinin dünya çapında ne kadar pahalı olabileceğinin farkında değildir. Yurt dışında bir sağlık sistemi kullanmanız gerekirse, bazı sistemler insanların düşündüğünden çok daha pahalı olduğundan cebinizden binlerce dolar çıkabilir. Kendinizi uluslararası sağlık sigortasıyla güvence altına alarak, herhangi bir sağlık sorununun ortaya çıkması durumunda maddi olarak da güvence altında olmanın rahatlığını yaşarsınız.
  • Doğum Sigortası– Birçok ülkede özel hastanelerde doğum bakımı çok pahalı olabilir. Yabancı olarak hamile kalmayı veya eşinizin hamile kalmasını planlıyorsanız doğum sigortası yaptırmanız hayati önem taşımaktadır. Çoğu planın doğumla ilgili masrafların karşılanması için 12 aylık bir bekleme süresi vardır.
  • Önceden Mevcut Koşullar? – Sigorta şirketlerinin çoğu önceden var olan tıbbi durumları hariç tutacaktır; ancak bazıları başvurunun onaylanması için ek prim talep edecektir ancak bu, tıbbi durumun ciddiyetine bağlıdır.

DETAM Sağlık Sigorta Hizmetlerinden teklif almak hızlı ve basittir.

Formu Doldurun Gönderin Sizi, Size e En Uygun Tekliflerle Arayalım!

Hemen Teklif Al!

    Varsa İletmek İstediğiniz Notunuz