1996 Yılında İbrahim OĞUR Tarafından DETAM LTD.ŞTİ unvanıyla, İş Hukuku Ofisi olarak çalışma hayatına Giren firmamız,  kaliteden ödün vermeyen, Özverili çalışma programı ve çalışanları ile bünyesinde oluşturmuş olduğu Kurum Kültürü çerçevesinde,  gelmiş olduğu 20. yılın sonunda DETAM Şirketler Topluluğuna dönüşmüştür.

Çıkmış olduğumuz bu yolculuğun; Sonu yok, sınırı yok ama beklentisi çok.

“Böyleyiz işte! Buyuz biz!” diyerek içten kopan çığlıklarımızın coşkusunda, tamamen kendi enerji ve tasavvurlarımızdan türemiş hayalperest düşlerimiz ve memleket sevgimizin ürünü olan yeni projelerimizi devreye sokarak, hizmet Sektörü alanındaki faaliyetimizi DETAM Grup altında genişlettik.

Tasavvur ettiğimiz bu düş;  gün itibariyle bizi, 13 İlde konuşlandırılmış teşkilatlanma yapımız üzerinden yürütülen 16 Hizmet Faaliyeti çerçevesinde, Yıllık 60. Milyon TL ‘ yi bulan ciro ve 500 ‘ün üzerinde ki,  Yüksek tahsilli gencimize iş yaratılmasına sebep kılmıştır.

Bu bağlamda, bize bu yolda destek olan Yüce Allah’ımıza binlerce şükür ederiz.

“ Tanrım ülkemiz için daha fazla hizmet etmek adına bize ve fedakârca çalışan kadrolarımıza güç ver. Senin her şeye gücün yeter”

 

Dr. İbrahim Oğur
Detam Şirketler Grubu Yönetim Kurul Başkanı

Yorum Yok

Yorumlara kapalı